Jüri võistlusel saab triatloni harrastada igaüks

Pühapäeval toimuval Jüri basseinitriatlonil on seekord võimalik osaleda nii individuaalselt kui ka võistkonniti, lisaks põhidistantsile on kavas lastedistants.

Jüri basseinitriatlon toimub 20. mail Harjumaal Rae valla spordikeskuses. Kuni neljapäevani saab kevadisele võistlusele odavamalt eelregistreerida.

Võistluse korraldaja, 21CC Triatloniklubi koordinaatori Jane Oidekivi sõnul on tänaseks registreerunuid juba enam kui mullusel võistlusel startijaid. “Eriti ootame osalema kõiki lapsi, kellel on seekord oma distants ning võistkondi. Võistkonnad on kolmeliikmelised ning iga liige saab ise valida, milline ala, kas ujumine, rattasõit või jooksmine, talle kõige rohkem meeldib. Nii saavad ennast rajal proovile panna ka perekonnad või töökaaslased.” selgitas Jane Oidekivi.

Kevadisele ilmale kohaselt toimub triatloni ujumisetapp Jüris sisetingimustes. Korraldaja sõnul tähendab see, et sellenädalane basseinivõistlus on hea ja turvaline võimalus triatloniga esmatutvuse tegemiseks. “Kõik spordisõbrad on kutsutud oma kevadist triatlonivormi testima või lihtsalt mõnusalt koos kaaslastega sportlikku pühapäeva veetma,” teatas Jane Oidekivi.

Kogu maailmas üha enam populaarsust koguv triatlon koosneb kolmest alast. Basseinitriatloni ujumisetapp viiakse läbi Rae spordikeskuse ujulas, rattasõit kulgeb Jüri Aruküla teel ning jooks spordikeskuse lähedal parkmetsas.

Triatlon on kindlasti atraktiivne ka pealtvaatajaile, kes on kutsutud toimuvast osa saama. Eraldi selgitatakse välja Rae valla parimad. Eelmistel aastatel on Jüri triatlonist kujunenud kaasakiskuv üritus, millest võtavad lisaks kohalikele osa ka teised triatloni- ja spordisõbrad, nii seegi kord.

Lisainfo ja registreerimisvõimalused leiab kodulehelt http://www.21cc.ee/juri. Lastele on võistlemine tasuta. Kel võistlemiseks oma ratast pole, saab selle rentida kohapeal. Jüri Basseinitriatloni korraldab 21CC Triatloniklubi.

Jüri basseinitriatlon viidi esimest korda läbi 2010. aastal, tänavu toimub võistlus seega kolmandat korda. Mullugi oli võistlus väga edukas: kavas oli üks põhidistants ja startis pea 100 võistlejat. Võitjaks tõusis Karl-Rauno Miljand ja naiste arvestuses Alma Sarapuu.

Jane Oidekivi
21CC Triatloniklubi koordinaator
jane@21CC.ee
5156711

Priit Rum
Jüri basseinitriatloni pressiesindaja
priit@vaikus.ee
5020786

21CC Triatloniklubist
21CC Triatloniklubi ühendab endas Eesti triatleetide eliiti, harrastajaid ja noori. Eesti suurimal triatloniklubil on pea 70 liiget, tuntumad neist Marko Albert, Aleksandr Latin ja Kirill Kotšegarov. 21CC Triatloniklubi kuulub Eesti Triatloni Liidu (ETL) koosseisu. Klubi pakub treeningu ja eneseületamise võimalusi igas vanuses ja igal tasemel triatlonihuvilistele võimekate treenerite nõustamisel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: