Toimus Lagedi aleviku üldkoosolek

Laupäeval, 6. aprillil toimus aleviku elanike üldkoosolek. Kohale tulnute seas oli ka inimesi Kopli ja ja Ülejõe külast, mis on väga rõõmustav, sest oleme ju kõik ühe kandi inimesed. Alevikuvanem Tea Sõlg andis ülevaate möödunud aasta tegemistest ja ka sellest, mis meid ees ootab. Üheks suuremaks ettevõtmiseks möödunud aastal oli uue Lagedi aleviku arengukava väljatöötamine. Selleks oli kokku kutsutud töörühm, mis koosnes aleviku eestseisusest ja aktiivist. Ühe päevakorrapunktina tutvustaski Rein Karm uut arengukava, mis sai ka üldkoosoleku poolt ühehäälselt heaks kiidetud.

Kahjuks ei võtnud koosolekust osa Rae valla esindaja, kuna vallavanem Mart Võrklaev oli ootamatult haigestunud ja ei leidnud ka asendajat. Otsustati, et temale suunatud küsimused saab saata alevikuvanemale aadressil  Tea.Solg@lagedi.ee või tuua need raamatukogusse ja tema toimetab need edasi otse vallavanemale.

Lagedi kooli ja lasteaia teemadel rääkis direktor Liivia Enneveer. Selgus, õppetöö poole pealt on kõik väga hästi, õpilased on tublid, osalevad olümpiaadidel ja spordivõistlustel. Lõpetajate taset näitab see, et paljud on läinud edasi õppima Tallinna tugevamatesse koolidesse. Eriti heal tasemel on Lagedi koolis arvutiõpetus, millest käis dokumentaalfilmi tegemas ka inglise telekanal BBC.

Kahjuks ei ole asjad nii hästi lasteaia poole peal. Probleem on mänguväljakuga, mis on vihmaste ilmadega vee all. Lisaks on väljak liiga väike ja väheste atraktsioonidega. Teise suure probleemina teeb muret talvel katuselt alla kukkuv lumi, mis on ohuks uksest sisenevatele lastele. Need on asjad, mis nõuavad lahendust ja nendega tuleb tegeleda.

Koosoleku protokolli saab lugeda SIIT

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: