..

HELIAND alustab uut hooaega

 

Lagedi segakoori HELIAND hooaeg 2013/2014 oli äärmiselt töörohke nii nagu kõikidel kooridel üle Eesti. Valmistuti ju üldlaulupeoks “Aja puudutus. Puudutuse aeg”, mis kandis järjekorranumbrit XXVI. Pingutamine suurpeole pääsemise nimel võttis kooriharjutuste näol koorilauljatelt peaaegu kogu vaba aja. Siiski suutsime laulupeolaulude õppimise kõrvalt võtta aega ka kaheks täismahus kontserdiks, mis toimusid hingede- ja jõulukuul. Hooaja teises pooles osalesime laulupeo ettevalmistusprotsessi raames kahel maakondlikul eelproovil
ja Rae valla Klunkeril.

Kahjuks jätsid korraldajad ära ürituse Viimsi vallas, kuhu olime esinejateks palutud. Selle korvas aga mitmekordselt üldlaulupidu, kuhu meie väikesel kooril õnnestus end n-ö välja laulda. Peo toimumise ajaks saime valmis ka oma ühtse riietuse. Laulupidu oli meie jaoks eriline seetõttu, et viibisime seal oma kollektiiviga esimest korda sel lihtsal põhjusel, et meie tegutsemise aja jooksul ei ole pidusid toimunud. Järgmine võimalus on viie aasta pärast. Lisaboonuse laulupeorõõmule saime enne pidu toimunud laulupeotule Jõelähtme vallale üleandmise tseremoonialt Lagedi külaplatsil, mille sisustasime koos Lagedi rahvamuusikute ja naabervalla taidlejatega.

Meie koori 6. lauluhooaeg lõpeb 29. augustil Keila valla Pärtlipäeva festivalil öise ühislaulmisega mererannas. Väikese ümmarguse tähtpäeva märkimiseks meie kuulajaile hooaja alguses lubatud viis esinemist saab seega täidetud.

16. septembril kell 18.30 alustab HELIAND uut hooaega. Lauluharjutused toimuvad Lagedi Koolis teisipäeviti kl 18.30–21.00. Oleksime rõõmsad, kui leiduks häid viisipidajaid, kohusetundlikke mehi ja naisi, kes sooviksid meie kollektiiviga liituda!
Lisainfo tel 5344 0595 või 5565 6091,
e-post: muusiter@hot.ee

10304785_10203017424771414_1975302841665054165_n
HELIANDI-pere

(Rae Sõnumid, nr 8. august 2014)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s