Koduste laste jõulupidu 2014

13. detsembril oli Lagedi koolimaja taas meie kõige pisemate elanike päralt – toimus Lagedi kandi koduste laste ja Lagedi Alevikuseltsi liikmete laste ühine jõulupidu. Jõuluvana ei saanud tervislikel põhjustel seekord ise kohale tulla, kuid ta oli enda asemel saatnud lapsi rõõmustama oma tütred Juuli Ja Maali, kes juba fuajees lastega sõprust sobitasid.

266

Saalis ootas aga lapsi võlumets oma hiigelsuurte haldjatega, kes jutustasid lastele loo sellest, mis juhtus ükskord enne jõule, kui metsavargad tulid kuuski maha raiuma, et neid linnas müüma hakata.

IMG_5629IMG_5636

Kui etendus läbi, hakkasid Jõuluvana tütred lastega tantsima ja mängima. Emmed-issidki lõid kaasa!

IMG_5654IMG_5660IMG_5675

Pärast lõbusat rongitantsu oligi kätte jõudnud aeg vaadata, mis Jõuluvana oma koti sees Lagedi lastele saatnud on! Väikesed salmilugejad esitasid päkapikkudele hoolega pähe õpitud luuletusi, kes vaikselt ja areldi, kes julgelt ja kõva häälega. Aga igaüks sai päkapikult kiita ja kingituse kenasti kätte.

IMG_5691IMG_5697IMG_5703IMG_5705IMG_5709IMG_5719IMG_5720IMG_5733

Jõuluvana kingikotist tulid seekord välja täiesti unikaalsed Puzzled. Pildi selle tarbeks joonistas Jõuluvana palvel Lagedilt pärit noor kunstnik Reet Helisabeth Karm, kes on illustreerinud ka mitmeid lasteraamatuid. Suur tänu Reedale Jõuluvana poolt!

Peo lõpuks kutsusid päkapikud kõik lapsed kokku, et teha Jõuluvanale näitamiseks üks vahva ühine pilt Lagedi toredatest lastest ja päkapikkudest.

IMG_5750

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: